Бокс на Оболоні: хочеш стати чемпіоном - приходь в фітнес-клуб «Geliar»!
На сьогоднішній день немає жодної людини, яка б не чула про бокс. Щорічно в секції і боксерські клуби приходять тисячі дітей, підлітків і дорослих людей. І, незважаючи на те, що бокс вважається істинно чоловічим видом спорту, його ряди все частіше поповнюють представниці прекрасної статі.

Безумовно, бокс в Києві популярний так само, як і в усьому світі. Саме тому заняття боксом на Оболоні - один із пріоритетних напрямків фітнес-клубу «Geliar».

Бокс: історія довжиною в тисячоліття

Історія цього виду бойових мистецтв настільки довга, що втрачається не в століттях, а в тисячоліттях. Перші згадки про так звані кулачні бої датуються 7-4 тисячоліттям до н. е. Наскальні малюнки, знайдені на території сучасної Ефіопії, фрески Єгипту, поезія Стародавньої Греції і літописи Риму оповідають про поєдинках бійців, які проводилися без зброї тільки з використанням рук.

- Звичайно, в ті часи не йшлося про ведення бою за будь-якими правилами. Проте, бої проходили на помостах, які віддалено нагадували сучасний ринг. Спочатку кулаки і навіть передпліччя бійців обмотувалися тонкими м'якими шкіряними ременями, а бій йшов без заздалегідь обумовленої тривалості - до фактичної перемоги одного з бійців, яка часто супроводжувалася смертю другого бійця. І тільки в Стародавньому Римі ці ремені стали більш широкі й жорсткі, а для додаткового захисту кулака бійці стали використовувати спеціальні накладки.

Як вид спорту, бокс відомий з 688 р. до н. е. Саме з цього року боксерські поєдинки були вперше представлені на Олімпійських іграх, а заняття боксом стали спортивною дисципліною, обов'язковою для проходження хлопчиками-атлетами з різних спортивних шкіл Стародавньої Греції та Риму.

Бокс в Києві: правила, екіпірування та інвентар

Незважаючи на широке поширення по всьому світу, батьківщиною сучасного боксу все-таки вважається Англія. На початку XVII століття Джеймс Фігг, колишній професійний фехтувальник, став першим чемпіоном в цьому виді бойових мистецтв. Перший звід правил по боксу (1867 р) був створений також англійцем – журналістом Джоном Грехеном Чемберсом.

Яким же змінам піддався цей вид бойових єдиноборств, і чим сучасні заняття боксом в Києві, Лондоні або Токіо відрізняються від найдавніших кулачних боїв?

Сучасний бокс - це олімпійський контактний вид спорту, в якому удари дозволені тільки кулаками, і бійці тренуються або виступають тільки в спеціальних рукавичках.

Сучасний бокс класифікується (умовно) на 3 типи: аматорський, напівпрофесійний, професійний.

Основні заборонені прийоми: удари нижче поясу, головою, по потилиці або в спину; натиски руками на обличчя супротивника, захоплення з нанесенням ударів; штовхання і повороти спиною до суперника; хапання канатів і використання їх для удару та інше.

У сучасних правилах боксу суворо обумовлені наступні позиції: розмір рингу, матеріал і товщина покриття підлоги, товщина і спосіб з'єднання канатів, обладнання кутів рингу, місця розташування сходів, наявність і місця розташування пластикових пакетів та інше.

Якщо ж говорити про екіпіровку і інвентар, то з ними тебе ближче познайомлять тренери фітнес-клубу «Geliar», під керівництвом яких проходять заняття боксом на Оболоні. Тут також пред'являється ряд вимог. Так, одяг боксера - це майка, яка закриває груди і спину, і боксерські (не нижче коліна) шорти. Взуття - легке, без каблука і шипів. Для захисту боксера використовуються спеціальні боксерські рукавички, боксерські бинти (запобігають травмам кулака, зап'ястя і пальців), капа (захищає зуби спортсмена), а також захисна раковина (для захисту паху).

Приходь у фітнес-клуб «Geliar», і ти пройдеш нелегкий шлях новачка під керівництвом кращих тренерів столиці. Бокс стане частиною твого життя, і якщо ти вкладешся на повну, з нами ти станеш чемпіоном!

Дзюдо в Києві: єдність сили та самоконтролю
Незважаючи на блискавичні кидки, страхітливі задушливі і больові прийоми, в основі дзюдо лежить ціла філософія, згідно з якою справжньою вважається перемога, в якій можливо упокорення супротивника без бою. Спокій і зібраність, абсолютний самоконтроль, здатність дочекатися наступу вирішального моменту і вкласти всю силу в прийом - ось ті «кити», на яких базується концепція сутички. Саме цими відмінностями від загальноприйнятого в бойових мистецтвах домінування сили дзюдо в Києві і приваблює тисячі своїх прихильників серед обох статей.

Історія дзюдо: філософія, яка відточувалася століттями

Витоки сучасного дзюдо лежать так глибоко в століттях, що губляться в тисячоліттях. Прийнято вважати, що виник цей вид бойових мистецтв на базі японського «дзю-дзюцу» - одного з найдавніших видів рукопашного бою. Проте, «дзю-дзюцу» - не родоначальник сучасного дзюдо, а мистецтво бою, яке японці перейняли з старокитайської боротьби «кумі ту». Саме «кумі ту» (дослівно - «голіруч») і слід вважати прародичом цього виду спорту.

- Батьком сучасного дзюдо можна вважати Дзігоро Кано - японського професора і педагога. Саме Кано, узагальнивши досвід різних шкіл бойових мистецтв, зміг систематизувати техніку і виключити з неї небезпечні для життя бійців прийоми. Відповідно до теорії Кано, не «дзюцу» (техніка), а «до» (шлях самовдосконалення) повинні були стати основою видозміненого їм дзюдо.

У 1882 році Кано відкрив школу, яка згодом стала всесвітньо відомим Інститутом Кодокан («Будинок вивчення Шляху»). До 1887 року формується технічна база стилю Кодокан дзюдо, а до 1900 року вводяться нові правила змагань з дзюдо.

Подальші роки були витрачені на відточування філософії, техніки і правил цього виду спорту. У програму Олімпійських ігор дзюдо увійшло в 1964 році.

Дзюдо на Оболоні: теорія і практика в фітнес-клубі «Geliar»

Втім, кожну людину цікавлять події сучасності, тому опустимо історичні факти і перейдемо до практичних питань. Отже, в чому ж причина популярності дзюдо в Києві, і чому така велика кількість людей приходить у фітнес-клуб «Geliar» для вивчення цього виду бойових мистецтв?

Перш за все, дзюдо - це можливість загартувати характер, розвинути здатність концентрації свідомості. Незалежно від обставин, дзюдо вчить зберігати спокій і самоконтроль в будь-якій ситуації.

Важливий при виборі дзюдо на Оболоні і питання самозахисту. Техніка дзюдо дозволяє дати відсіч супротивнику, який навіть перевершує тебе в силі.

Дзюдо відмінно розвиває гнучкість розуму. З урахуванням того, що удари в дзюдо не завдають, тільки сили для перемоги над супротивником буде недостатньо.

Формування і зміцнення такої якості, як рішучість. Ретельно обміркувати і рішуче діяти - один з головних принципів, на яких наполягав засновник дзюдо Дзігоро Кано.

У процесі занять дзюдо зростає впевненість в собі і своїх силах. Багато завдання і цілей, непідвладних людині раніше, знаходять своє рішення.

Техніка дзюдо - це ще і відмінний спосіб підтримувати свою форму. На тренуваннях розвивається не тільки сила, але й пластичність. Крім того, зміцнюється дихальна і серцево-судинна системи.

Дзюдо прекрасно впливає на здатність до навчання дітей і покращує працездатність у дорослої людини.

Нарешті, серед переваг вивчення цієї техніки слід зазначити вплив дзюдо на тривалість життя. Саме серед майстрів дзюдо знайдеться чимало довгожителів, які не тільки можуть похвалитися кількістю прожитих років, але і зберігають відмінну форму і активність до глибокої старості.

Заняття TRX в Києві: універсальне поєднання силових і кардіо тренувань
Незважаючи на відносну новизну цієї фітнес-культури, з TRX чудово знайомі не тільки професійні спортсмени, а й самі звичайні люди, які прагнуть підтримувати своє тіло у відмінній формі. Причини такої високої популярності очевидні: тренування з петлями TRX - це своєрідний універсал, здатний замінити цілий тренажерний зал.

Система TRX представляє собою функціональні високоефективні тренування з власною вагою. Формула популярності TRX до надзвичайності проста: до одного єдиного легкого і мобільного пристрою додаємо власну вагу та керівництво досвідченого тренера!

Саме завдяки своїй універсальності тренування TRX на Оболоні, як, втім, і в усьому Києві, щорічно набувають все нових і нових шанувальників.

Система TRX в Києві: трохи з історії

Отже, звідки ж родом цей популярний фітнес-напрямок, і чому він отримав таку назву?

У цій історії важливу роль зіграв, як не дивно, спецназ. Адже саме морським піхотинцем Ренді Хетрік (США) і був винайдений унікальний спосіб підтримувати форму при повній відсутності необхідних для тренувань умов.

Становлення системи TRX розвивалося таким чином:

- Кінець 90-х років ХХ століття. В умовах тривалого очікування завдання, перебуваючи на ізольованій базі і не маючи ні необхідних тренажерів, ні елементарного спортивного спорядження, Ренді придумав геніальне рішення: перекинувши ремінь через двері, він почав піднімати власну вагу. Трохи пізніше ремінь був замінений на нейлонові парашутні стрічки.

- Надалі до занять по винайденої Хетріком системі приєдналися його товариші-піхотинці. Сама система, що отримала назву TRX Suspension Training («тренування підвіскою») кілька років випробувалась військовими з інших підрозділів і поступово поширювалася серед спортсменів.

- Початок 2000-х років. З'являються класичні петлі, які використовуються для тренування TRX в Києві і по сьогоднішній день.

Що ж стосується творця TRX, то з спецназівця він перетворився в успішного бізнесмена, який активно просуває свою систему по всьому світу.

Тренування TRX: про переваги

Сьогодні в фітнес-клуб «Geliar» приходять на заняття TRX на Оболоні не тільки досвідчені спортсмени, а й люди, які тільки роблять перші кроки до знайомства з цією системою. Чим же так привабливі такі тренування?

Комплекс навантажень. На тренуваннях TRX можна прокачати всі великі групи м'язів. В процесі задіються не тільки зовнішні м'язи, але і глибоко лежачі м'язи-стабілізатори.

Ефективне поєднання силових і кардіо навантажень, а також аеробних вправ і вправ на розтяжку, статику і йогу.

Можливість скинути зайву вагу. На тренуванні відбувається активне спалювання калорій з ефектом витрачання енергії протягом декількох годин після закінчення занять.

Практично відсутні протипоказання. За рахунок відсутності навантаження на хребет тренування TRX в Києві вибирають навіть ті люди, яким ці навантаження заборонені.

Універсальність - тренуватися по системі TRX можуть люди обох статей, різного віку і рівнів фізичної підготовки.

Нарешті, серед незаперечних переваг цієї системи відзначимо також мобільність, простоту використання і можливість максимально урізноманітнити тренування, використовуючи один-єдиний тренажер - петлі TRX.

Проте, не дивлячись на уявну простоту тренажера і системи в цілому, тренування TRX слід проводити під керівництвом досвідченого тренера. Саме він в кожному індивідуальному випадку зможе підібрати оптимальні види і інтенсивність вправ, а також розрахувати навантаження і час тренування.

Йога та хатха йога в Києві: удосконалюючи тіло, удосконалюйся духовно!
Якщо ти ведеш спокійний спосіб життя, віддаєш перевагу статичності силових навантажень і прагнеш не тільки до вдосконалення свого тіла, але і духовної досконалості, йога в Києві - оптимальний вибір. Приходь в фітнес-клуб «Geliar», обирай заняття йогою або хатха йогою, і ти знайдеш баланс між тілом і розумом!

Йога в Києві: акцент - на духовний розвиток

Отже, що ж таке йога, як вона виникла, і в чому причини такої високої популярності цього напрямку?

Коріння традиційної йоги йдуть в давньоіндійські аюрвердичні практики, які по самим неглибоким підрахунками виникли три з половиною тисячоліття тому. Йога в перекладі з санскриту означає «гармонія», «єднання».

Спочатку в йозі практикувалися тільки духовно-інтелектуальні вправи, що призначалися для використання в магічних ритуалах. Однак вже на початку I тисячоліття до н. е. стало відомо про позитивний вплив на стан здоров'я фізичних вправ, і заняття йогою стали інструментом для одночасного вдосконалення тіла, розуму і духовного стану людини.

На сьогоднішній день заняття йогою відвідують жителі більш ніж 100 країн по всьому світу. Популярність цього виду фітнес-напрямки зростає ще й за рахунок того, що ці вправи активно використовуються при підготовці космонавтів, рятувальників, підводників і військових.

Що ж стосується відмінностей між хатха йогою і йогою звичайної, то вони криються в самій назві («хатха» - «зусилля», «інтенсивність»). Приходячи в фітнес-клуб «Geliar», заняття хатха йогою на Оболоні обирають люди, які роблять акцент на планомірний розвиток всього тіла за рахунок вправ на прес, спину, ноги і гнучкість. Крім того, асани (базові вправи, які виконуються в статиці із суворим дотриманням частоти і глибини дихання, геометрії положення тіла і концентрації уваги) не тільки впливають на м'язи тіла, а й стимулюють вироблення гормонів.

Фітнес-клуб «Geliar»: хто вибирає заняття йогою на Оболоні?

Безумовно, для багатьох людей фітнес став не просто одним з варіантів вдосконалити своє тіло, але й способом життя, в якому важливе місце поряд з фізичними вправами займає харчування, прогулянки на свіжому повітрі і навіть певне коло спілкування. Однак виснажливі тренування і жорсткий ритм витримати може далеко не кожен. Крім того, позначається і різноплановість груп, де разом можуть тренуватися люди абсолютно різного віку, рівня фізичної підготовки і поглядів на життя. Як наслідок, у таких людей виникає деякий дискомфорт, і силові фітнесу вже не приносить очікуваного задоволення.

Серед основних передумов, що впливають на вибір заняття йогою в Києві, можна відзначити наступні аспекти:

- Йогу і хатха йогу обирають прихильники розміреного способу життя, що віддають перевагу гармонійному розвитку фізичної і душевної складової одночасно.

- Ці практики не передбачають великих силових навантажень. Упор на статичність дозволяє досягти тих же результатів, що і в інших фітнес-напрямках, але в тому темпі, який близький людині.

- Важливим фактором, що впливає на вибір йоги, є відсутність травматизму.

- Заняття йогою на Оболоні в нашому фітнес-клубі проводяться з урахуванням рівня підготовки. А це означає, що в кожній групі займаються люди, близькі за своїми фізичними і духовним якостям.

ü Заняття хатха йогою і йогою не мають протипоказань - вони підходять як людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, так і постійним мешканцям фітнес-клубів і спортивних майданчиків.

Також відзначимо, що йога і хатха йога на Оболоні в фітнес-клубі «Geliar» - це не тільки вправи, але ще і м'яка музика, а також особливе освітлення, що, безумовно, допомагає налаштовуватися на необхідну хвилю медитації.

Кікбоксинг в Києві: спробуй себе на міцність!
Незважаючи на очевидну любов до «зависання» перед моніторами, багато представників молодого покоління не бояться випробувати свої сили у справжньому бою. У фітнес-клубі «Geliar» ми спостерігаємо цю тенденцію постійно: багато юнаків і дівчат виходять із зони комп'ютерного комфорту і вибирають реальний кікбоксинг на Оболоні.

Безумовно, для цього потрібно володіти силою волі, сміливістю і цілеспрямованістю, адже одна справа керувати бійцями з улюблених комп'ютерних «іграшок» за допомогою клавіатури і джойстиків, і зовсім інша - стати цим самим бійцем в реальності.

Кікбоксинг: мікс бойових єдиноборств родом з США

Незважаючи на активну участь в народженні кікбоксингу Японії і Західної Європи, його батьківщиною все ж таки вважається США. На хвилі популярності бойових єдиноборств, що прокотилася в 60-70-х роках минулого століття, в світі стали практикуватися повноконтактні поєдинки, в яких були дозволені удари руками і ногами будь-якої сили. У поєдинках, які отримали назву «Full Contact Karate», виступали бійці різних шкіл бойових мистецтв, для чого довелося виробити загальні для всіх правила. У 1974 році з дотриманням цих правил були проведені перші змагання. Тоді ж виник і сам термін «кікбоксінг», назву якого придумав Чак Норріс.

Слід зазначити, що паралельно з американською, існувала і японська гілка кікбоксингу. Фактично, японський варіант являє собою видозмінений тайський бокс із забороною на удари ліктями і іншою системою підрахунку очок.

Кікбоксинг на Оболоні: хочеш перемагати - вчи правила!

В основі перемоги лежать не тільки виснажливі тренування, але і знання правил. Саме тому всі спортсмени, які вибирають кікбоксинг в Києві і займаються у фітнес-клубі «Geliar», вивчають не тільки практичні сторони цього виду спорту, а й добре знайомі з його теоретичною частиною.

Як відомо, будь-який вид спорту з плином часу видозмінюється і отримує нові правила. Які ж зміни пройшов кікбоксинг за останні десятиліття?

- З огляду на те, що багато спортсменів приходили в кікбоксинг з боксу, було введено правило спочатку 8, а потім і 6 ударів, які кікбоксер повинен нанести ногами протягом 1 раунду.

- На сьогоднішній день під забороною залишаються удари головою, колінами і ліктями, зап'ястями і передпліччями.

- Виключені захоплення і кидки.

- Заборонені удари, які наносяться відкритою рукавицею або її внутрішньою стороною.

- Удари нижньої, бокової або верхньої стороною кулака дозволяються тільки в поєдинках напівконтакту.

Також в кікбоксингу заборонені поштовхи опонента і напад на супротивника, що знаходиться в нокауті.

Кікбоксинг: не тільки для чоловіків

Серед цікавих фактів слід зазначити щорічно зростаючий інтерес до кікбоксингу не тільки серед чоловіків, але і серед представниць прекрасної статі. Дійсно, все більше дівчат, які приходять до нас, вибирають саме кікбоксинг. Чим ж цей вид спорту для них такий привабливий?

На тренуваннях з кікбоксингу «прокачуються» абсолютно всі групи м'язів. Вибираючи кікбоксинг на Оболоні, дівчина робить свої м'язи не великими, а сухими, маленькими і неймовірно сильними. Отже, жіноча фігура набуває красиві, треновані риси без надміру «перекачаних» рельєфів.

Кікбоксинг - це відмінне кардіонавантаження, що дозволяє стежити за своєю формою.

Це прекрасна емоційна розрядка. Після інтенсивного «побиття» груші всі проблеми і емоційний негатив минулого дня зникають самі собою.

Нарешті, жіночий кікбоксинг в Києві - це своєрідна ломка стереотипів. Часто на вибір дівчини впливає не тільки бажання не залежати від чоловіка і навчитися основам самозахисту, а й необхідність відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

ММА в Києві: ми вчимо перемагати
Рішення займатися змішаними бойовими мистецтвами, або ММА, кожен приймає з власних причин. Для когось метою стає треноване тіло в сукупності з самодисципліною, а для інших це можливість отримати перевагу, якщо виникне необхідність в самообороні. Але як в першому, так і в другому випадку з часом приходить розуміння, що ММА – це не просто спорт. Це ціла культура зі своєю філософією, естетикою і традиціями. Це в прямому сенсі спосіб життя.

Фітнес-клуб «Geliar», де і проводяться тренування ММА на Оболоні, запрошує кожного бажаючого долучитися до дивовижної культури Mixed Martial Arts.

Змішані бойові мистецтва: історія виникнення

Отже, що ж таке змішані бойові мистецтва, звідки цей вид отримав таку назву, і чому ММА в Києві такі популярні?

Перші згадки про цей вид бойових мистецтв відносяться до 648 року до нашої ери. Саме тоді на Олімпійських іграх були вперше проведені змагання в панкратіоні. Жорстокі бої без зброї, дійсно позбавлені найменших правил, були сумішшю кулачного бою та боротьби ногами.

Грецький «панкратіон» трансформувався в римський «панкратіум» - видовищну криваву бійню стародавні римляни проводили на гладіаторських аренах Колізею. Після розпаду Римської імперії цей змішаний стиль ведення бою перейняли бійці інших країн, в тому числі - і Стародавнього Сходу.

Вже в ХІХ сторіччі почали проводитися міжнародні турніри за участю бійців різних стилів. Але періодом відродження і трансформації змішаних бойових мистецтв в сучасні ММА стало минуле ХХ століття. Спочатку виникли дві течії - «шутрестлінг» (класичні позиції панкратіону) і «рестлінг» (більш нагадує хореографічне шоу). Безпосередню участь в популяризації ММА прийняв і сам Брюс Лі, який запропонував концепцію об'єднання окремих елементів бою у власний стиль «джиткун».

Вагомий вплив на подальший розвиток цього виду бойових мистецтв надали і бійці стилю джиу-джитсу Хуліо та Карлос Грейсі, які запрошували бійців будь-яких стилів та напрямків на турніри по бразильському «валетудо». Крім того, з 70-х років турніри зі змішаними правилами організовував і рестлер-професіонал Кандзі Інокі, чиїм суперником одного разу став сам Мохаммед Алі.

Згодом тренування ММА обирали все більше бійців, і вже в 1993 році в Денвері відбувся перший Чемпіонат UFC. З 1995 року президентом Battlecade Ріком Блюмом назва Mixed Martial Art (ММА) за цим видом бойових мистецтв була закріплена офіційно.

Фітнес-клуб «Geliar»: тренування ММА на Оболоні

Перш за все, доведеться розвінчати міф про те, що ММА - це так звані бої без правил. Насправді, правила все-таки є. І правила ці ставлять межу між банальною вуличною бійкою і мистецтвом ведення бою.

Сьогодні фітнес-клуб «Geliar» проводить тренування ММА в Києві в повній відповідності з правилами цього виду бойових мистецтв:

Бійці поділяються на вагові категорії.

Поєдинки мають обмеження в часі.

Введено обмеження прийомів. Удари в пахову область і горло, в область хребта і по потилиці, стусани в очі, маніпулювання малими суглобами, атаки пальцями з наміром розірвати тканини вух, ніздрів або рота перебувають під забороною.

Проведення тренувань і бою здійснюється при наявності спеціальної екіпіровки (рукавички і шоломи ММА, захисне екіпірування, шорти та інше).

Проте, не дивлячись на наявність деяких обмежень, ММА - це повноконтактні бої. В цьому виді бойових мистецтв об'єднується неймовірна кількість всіляких шкіл і технік ведення бою із застосуванням ударної техніки та боротьби як в стойці (клінч), так і на підлозі (партер).

Саме тому тренування ММА на Оболоні в фітнес-клубі «Geliar» проводиться під керівництвом кращих тренерів Києва. Кинь виклик своєму тілу, своїм звичкам і силі волі. Приходь на тренування, і ми навчимо тебе перемагати!

Стретчинг в Києві: приведи своє тіло у форму!
Болі в м'язах, надмірна вага, втрата гнучкості і спритності, перенесена спортивна травма, проблеми з циркуляцією крові, нервове перенапруження, сольові відкладення в суглобах, бажання повернути тілу колишню легкість і омолодитися - всі ці проблеми можуть бути знайомі кожному, незалежно від статі, віку і рівня фізичної тренованості. Якщо в цьому описі ти пізнав себе, заняття стретчингом на Оболоні в фітнес-клубі «Geliar» - то, що тобі необхідно!

Що таке стретчинг?

Сутність стретчинга укладена в його назві. Маючий американське походження, термін «stretching» дослівно перекладається як «розтягнення», «розтягування».

ü Про користь правильної розтяжки м'язів відомо дуже давно. Проте точної дати заснування, як і конкретного імені творця, система стретчинг не має. Відомо лише, що основи стретчинга виникли ще при розвитку медицини Стародавньої Греції та Риму, коли і був встановлений зв'язок між здоров'ям людини і станом його шкіри, м'язів і суглобів.

Але як комплексна система сформувався стретчинг лише в середині ХХ століття. В останню чверть минулого століття гімнастика з елементами стретчинга стала досить модним засобом боротьби із зайвою вагою. У 80-ті роки система стретчинг, обгрунтована вченими з США і Швеції, була визнана в спорті і отримала статус цілої культури.

На сьогодення заняття стретчингом (в Києві ця система успішно викладається досвідченими тренерами фітнес-клубу «Geliar») представляють собою особливий напрямок фітнесу, метою якого є планомірне розтягування м'язів і зв'язок спини, шиї, рук і ніг. Стретчинг не тільки ефективно використовується для підтримки гнучкості та еластичності добре тренованих м'язів, але і вкрай швидко дозволяє повернути в тонус в'ялі, давно не працюючі м'язи.

Заняття стретчингом: навіщо це потрібно?

Проблема недостатньої еластичності м'язів відома багатьом людям, і мова тут йде не тільки про професійних спортсменів. Саме з цієї причини часто виникають вивихи, розтягнення і навіть переломи. З іншого боку, добре натреновані на розтяжку м'язи відновлюються після тривалого напруження швидше, менше схильні до втоми, а також до травм і мікротравм.

Серед переваг заняття стретчингом слід зазначити наступне:

Менш схильні до вивихів, здорові суглоби

М'язи без розтягнень

Ідеальна постава

Поліпшення руху крові та лімфи

Ефективне зменшення жирових відкладень

Швидке нарощування м'язової маси за рахунок розтяжки щільних оболонок тканин

Профілактика передчасного старіння

Зняття больових відчуттів, що виникають при нервовому перенапруженні і стресах

Заняття стретчингом не мають вікових обмежень, тому це оптимальний вид гімнастики для людей похилого віку

Як бонус, стретчинг гарантує відновлення дихання, зняття напруги з втомлених м'язів і зниження больових синдромів після важкого тренування.

Стретчинг на Оболоні: тренуйся правильно!

Грамотний підхід і дотримання важливих правил розтяжки стануть запорукою того, що заняття стретчингом на Оболоні в фітнес-клубі «Geliar» принесуть швидкий результат без шкоди для здоров'я:

- Перед початком занять потрібен ретельний розігрів м'язів. Десятихвилинного комплексу аеробних навантажень буде цілком достатньо.

- Під час занять не потрібно «пружинити» - рухи повинні бути зафіксованими на 10-30 секунд.

- Стеж за координацією і диханням.

- Не переступай межі свого організму - болю і дискомфорту бути не повинно.

- Концентруйся на правильному виконанні кожної вправи.

Пам'ятай: стретчинг в Києві повинен проходити під керівництвом професійних тренерів, знання і досвід яких гарантують досягнення оптимального результату в найкоротші строки.

Функціональний тренінг в Києві: природні рухи, ідеальна форма
Не мислиш свого життя без постійних тренувань у фітнес-клубі? Прагнеш «відточити» своє тіло до ідеальних параметрів, знайти колишню легкість, відновитися після спортивної травми або скинути зайві кілограми? А, може, ти новачок, хочеш зробити перший крок в світ фітнесу та бажаєш дізнатися, як проводиться функціональний тренінг на Оболоні? Якими б не були твої цілі, приходь в фітнес-клуб «Geliar», де під керівництвом найдосвідченіших тренерів Києва твої бажання знайдуть ідеальну форму!

Система функціональних тренувань: що це?
Популярність такої системи, як функціональний тренінг, в Києві останнім часом настільки зросла, що порівняти її можна з загальним ажіотажем. Серед її шанувальників – цінителі здорового способу життя і професійні спортсмени, безумовні прихильники фітнес-клубів і любителі неспішних занять на лоні природи, постійні «мешканці» Інстаграм, які щодня випускають десятки сторіз про свої та чужі тренування, і люди похилого віку, які прагнуть підтримувати своє тіло у формі.
Так що ж таке функціональний тренінг, і чому його популярність настільки висока? Вся справа - в природності використовуваних рухів!
" Функціональний тренінг є одним з найбільш затребуваних фітнес-напрямків. Він являє собою систему функціональних тренувань, спрямованих на розвиток координації, витривалості і сили шляхом поліпшення роботи опорно-рухового апарату, дихальної та серцево-судинної системи людини. В результаті, знижується жировий компонент, а м'язи всього тіла приходять в тонус."

Головною відмінністю цієї системи від силових тренувань є побудова тренінгу на основі рухів, які щодня використовуються в повсякденному житті. Серед них:
- Нахили
- Присідання
- Тягові руху
- Жимові руху
- Переміщення в просторі
- Ротації
При цьому комплекс тренувань будується таким чином, що будь-яка вправа залучає до роботи всі тіло, а не окрему групу м'язів. Цим і пояснюється висока інтенсивність цього виду фітнесу - енергетичні витрати збільшуються, і калорій (в порівнянні з силовими тренуваннями) спалюється більше.

Функціональний тренінг на Оболоні: кращий результат - у фітнес-клубі
Отже, ми з'ясували, що функціональний тренінг - це комплекс вправ, спрямованих на розвиток глибоко лежачих м'язів-стабілізаторів. Більшість з них контролювати свідомо ми не можемо. І, незважаючи на те, що в процесі тренування використовуються прості і природні рухи з повсякденного життя, для досягнення мети буде потрібна не тільки сила і гнучкість, але і чіткий розрахунок оптимальності і рівномірності розподілу навантажень.

Якщо ти досвідчений спортсмен, здатний вибудувати комплекс необхідних вправ і розрахувати навантаження, застосовувати систему функціональних тренувань можна і самостійно. Однак навіть спортсменам-профі відмінно відомо, що кращі результати досягаються тільки під керівництвом досвідчених тренерів. Говорити ж про те, що новачок в цій фітнес-системі добереться до мети без падінь і травм, і зовсім не доводиться.

Саме з цієї причини функціональний тренінг в Києві проводиться під керівництвом наших кращих тренерів. Крім того, фітнес-клуб «Geliar» надає все необхідне для того, щоб кожне тренування проходило з максимально можливою безпекою і комфортом:
• Тренування з особистим тренером і групові заняття
• Зручні, повністю обладнані зали та фітнес-зони зі спеціальними височинами і місцями для бігу
• Все необхідне для занять обладнання та інвентар - тренажери і бруси, турніки і штанги, гантелі зі змінними вагами, м'ячі, скакалки та інше
Якщо ти націлений на досягнення максимального результату в найкоротші терміни, приходь в фітнес-клуб «Geliar», і ми розробимо індивідуальну програму тренувань особисто для тебе!